Zelmer 34Z050

Dovažovanie
Výpočet nutričných hodnôt
Presnosť váženia
1 g

• Je malá a ľahko spratná.môžem na nej dovažovať ,čo je pre mňa veľká výhoda,lebo veľa pečiem.
    • Dajú sa zvoliť hodnoty ,v ktorých chcem vážiť.a zaujala ma aj super cena

Ked som váhu doma robalila,bola som sklamaná aká je malá ( moja stará privažovacia váha bola podstatne väčšia),ale ked som ju začala používať,tak to vôbec nevadí a zatiaľ som s ňou max.spokojná

• dlhá doba nastavovania do východzej pozície na nové váženie (po predchádzajúcom vážení)
    • v maloobchode váženie musí fičať, nemám čas čakať na vynulovanie predchádzajúceho váženia a nastavenie do stavu ready...

nevýhodou tohto produktu podľa mňa je, že čas na vynulovanie údajov predošlého váženia a nastavenie do východzieho stavu pre nové váženie je neprimerane dlhý, nevhodné pre malopredaj (zdržuje), možno do domácnosti kde máte kopec voľného času vhodné.

malá, finančne dostupná, viac funkcií, viditeľný displej - super

malá, finančne dostupná, viac funkcií, viditeľný displej - super

spokojnosť

Zatiaľ spokojnosť.

• , zakúpené v HEJ.sk

• malé rozmery, skladná, robí, to čo má robiť...

odporúčam...

• jednoducha obsluha
    • mohla by mat uchytky na zavesenie

odporucam

• , zakúpené v TPD.sk

• tovar kupeny v sobotu cez e-shop do dvoch hodin osobny odber
    • nemam

dobra cena rychle dodanie osobny odber

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• Vzhľad, praktickosť, digitalny display, presnosť
    • Uvidíme koľko toho vydrží
    • Treba dáva´t veľký pozor aby nespadla, vyzerá že by pád z linky neprežila :)

• , zakúpené v HEJ.sk

dobrá cena, pekná váha, fajn celkovo