Küchenprofi Nostalgie

200 mm
Maximálna nosnosť
2 kg
Ukazovateľ preťaženia

• Vždy funguje keďže nie je na baterky nikdy ss nevybije, váha iba do 2kg čiže viem odvazit aj malé množstvo ako 10g či 5g narozdiel od váhy do 5kg kde je každá čiarka 20g

• Som spokojná s váhou. Celkom presne váži potraviny pri pečení..som bola zvyknutá na digitálnu váhu. Ale nemenila by som. . Je zároveň aj pekný doplnok do kuchyne.
    • Je ľahká táto váha..

Po zakúpení tovaru , som čisto náhodou objavila v predajni Orion o polovicu lacnejšiu a váži do 5 kg

šedá
200 mm
Maximálna nosnosť
2 kg
Ukazovateľ preťaženia

Kuchynská váha je vyrobená z nerezovej ocele. Ponúka úžasný retro vzhľad. Vyberateľná misa má objem cca 1 liter. Váha dokáže vážiť až do hmotnosti 2kg a to s presnosťou na 10g.Vlastnosti:- Vyrobené z nerezovej ocele- Rozmery: 21 x 20 x 25 cm- Kapacita: 2kg, s citlivosťou váženie na 10g- Objem misky: 1 liter- Vyberateľná nádoba- Hmotnosť: 5,6kg

• Je ľahká táto váha..

• Krásna mechanická váha - rozlíšenie na 10g
    • Veľký "ciferník".
    • Dovažovanie
    • Váženie do 2kg - nechcela som viac, lebo potom je presnosť menšia. Ťažko bolo takú nájsť.

Žiadna nevýhoda. Je super!

• pekný a funkčný produkt
  • , zakúpené v ESAT

• recenziu píšem po cca týždni a pol používania
    • váha zatiaľ spĺňa všetky očakávania:
    • po stránke estetickej som hľadala váhu, ktorá môžem stále mať na pracovnom stole lebo je pekná (vyhovuje mojim kritériám pre pekné),
    • a po funkčnej stránke som hľadala mechanický systém váženia s dostatočnou presnosťou a nerezovú misku.