Orion Dave

červená

• som staršia generácia a mám rád mechaniku a retro
    • nemá

pre mňa vyhovujúca na 100%, jednoduchá manipulácia,
    presné váženie, dizajn sa mi páči. Váha je presná !!!

• pomer cena kvalita
    • retro dizajn

červená

Kuchynská váha s nerezovou miskou, ktorú môžete zložiť a ľahko z nej obsah vysypať alebo nahradiť za inú, väčšiu misu. V tomto prípade je potrebné nastaviť váhu pomocou tary kolieska na nulu. Váživosť tejto váhy je max. 5 kg. Na váhe sú zobrazené gramy aj kilogramy. Materiál: kov, plast. Jednoduchá údržba. Rozmery: miska pr. 21 cm váha 21 x 21 x 25 cm

• som staršia generácia a mám rád mechaniku a retro
    • nemá

pre mňa vyhovujúca na 100%, jednoduchá manipulácia,
    presné váženie, dizajn sa mi páči. Váha je presná !!!

• pomer cena kvalita
    • retro dizajn